Hakkımızda

ALTINSU ELEKTRİK,

Kurulduğu günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede proje hazırlama proje uygulama proje malzeme temini konusunda anahtar teslimi projelerdeki tecrübesini satış ve satış sonrası verdiği eksiksiz hizmetlerinde sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite ve çözüm odaklı hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

ALTINSU ELEKTRİK, 12 yılı aşan endüstri tesisleri konusunda sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren endüstri tesislerinde sahip olduğu tecrübesi ile müşteri odaklı iş geliştirme yapısı ve proje bazlı hizmetler sunmaktadır

ALTINSU ELEKTRİK, teknik bilgi ve becerisini ile  2014 yılından sonra elektrik, elektronik ve otomasyon malzemeleri satışı konusunda da faaliyet göstermeye başlamış ve bu pazarda çalıştığı marka ve sağladığı güven ile adından sıkça söz ettirebilir seviyeye gelmiştir.

Tüm bunların yanı sıra ulusal ve uluslar arası MOELLER, EATON, ABB, SIEMENS, EAE, PHOENİX CONTACT, OMRON, FİNDER birçok markanın satışını da yapmaktadır.

Kablo etiketleri, klemens etiketleri, pano içi ürünlerin etiketlenmesi, buton ve sinyal lambalarının etiketlenmesi, yapışkanlı/yapışkansız Etiket ürünleri konusunda satış ve teknik destek vermekteyiz.